Ви сте овде
Насловна > Друштво > NAJUSPEŠNIJI U ŠKOLSKOJ 2021/2022

NAJUSPEŠNIJI U ŠKOLSKOJ 2021/2022

Na svečanosti  organizovanoj danas (08.07.2022.) u skupštinskoj sali Opštine Topola, nosioci Vukovih diploma, učenici koji su na okružnim i regionalnim takmičenjima pokazali uspešne rezultate, njihovi nastavnici i direktori, nagrađeni su knjigama.

Награде су у име Општине Топола уручили председница Скупштине општине Јасна Вуковић и Мирко Радовановић, заменик председника општине Топола. Пошто и сами долазе из просвете, председница Скупштине и заменик председника општине су ученицима, поред честитки на постигнутим резултатима, пожелели и наставак успешног школовања и испуњење задатих циљева, а својим колегама успешно “извођење” будућих генерација.

Имена школа, ученика генерације, разредних старешина, носилаца Вукове дипломе, награђених ученика на окружним и републичким такмичењима, наставника који су ученике спремали за такмичења и директора:

СРЕДЊА ШКОЛА “КРАЉ ПЕТАР I” – ТОПОЛА

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ

Давидовић Катарина

Маринковић Јована

Милуновић Јадранка

Павлићевић Ђорђе

Ричковски Елена

Спасић Катарина

Топаловић Марија

Урошевић Невена

Јевтић Михаило

Лукић Анђела

Радовић Тамара

Цветковић Јован

ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ

Спасић Катарина

НАГРАЂЕНИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

Спасић Катарина (1. место на Окружном такмичењу Књижевна олимпијада (21/22); 3. место На Републичком такмичењу Књижевна олимпијада (21/22))

Милуновић Јадранка (3. место на Окружном такмичењу Енглески језик (21/22); 1. место на Окружном такмичењу Књижевна олимпијада (18/19); 1. место на Републичком такмичењу Књижевна олимпијада (18/19))

Дишковић Милица (2. место на Међуокружном такмичењу у футсалу (21/22), 1. место на Окружном такмичењу у футсалу (21/22))

Станковић Наталија (2. место на Међуокружном такмичењу у футсалу (21/22), 1. место на Окружном такмичењу у футсалу (21/22))

Радовић Тамара (1. место на Окружној смотри ученичких компанија Србије (18/19))

Андрија Марковић (1. место на Окружном такмичењу у рецитовању и пласман на републичко).

НАСТАВНИЦИ КОЈИ СУ СПРЕМАЛИ УЧЕНИКЕ ЗА ТАКМИЧЕЊА

Илић Николина

Васиљевић Наташа

Топлица Славица

Благојевић Бојан

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ УЧЕНИКА ВУКОВАЦА

Станковић Снежана

Благојевић Бојан

Топлица Славица

Радивојевић Драган

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

Петковић Милош

ОСНОВНА ШКОЛА “КАРАЂОРЂЕ” – Топола

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ

Михајло Бабић 8/1

Сара Стевановић 8/1

Ленка Арсић 8/1

Страхиња Николић 8/2

Вања Гарашанин 8/2

Анђела Павлићевић 8/3

Сара Савић 8/3

Магдалена Марковић 8/3

Нина Милисављевић 8/3

Емилија Николић 8/3

Ивана Ђурић 8/4

Тијана Јевтић 8/4

ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ

Магдалена Марковић 8/3

НАГРАЂЕНИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

Магдалена Марковић, место биологија, републичко, 2021/2022.

место српски језик и језичка култура, окружно, 2021/2022, 1. место, хемија, окружно, 2021/2022, 2. место, физика, окружно, 2019/2020

Ивана Ђурић, место, књижевна олимпијада, окружно, 2021/2022

Михајло Бабић, 1. место, енглески језик, окружно, 2021/2022

Страхиња Николић, 3. место, енглески језик, окружно, 2021/2022

Магдалена Карић, 2. место, окружно, 2018/2019, 2. место, окружно, 2020/2021 – рецитовање, наставни,  место, окружно, 2021/2022предмет српски језик

Нађа Дукић, 3. место, кошарка, окружно, 2021/2022

Мартина Јокић, 3. место, кошарка, окружно, 2021/2022, 2. место, одбојка, окружно, 2020/2021

Ленка Арсић, 2. место , одбојка, окружно, 2020/2021

Милан Михаиловић, 2. место, футсал, окружно, 2020/2021, 2. место, футсал, окружно 2021/2022,3.место, одбојка, окружно,2021/2022

Лука Спасић, 2. место, футсал, окружно, 2020/2021, 2.место, атлетика-скок у вис, окружно, 2021/2022,2. место, футсал, окружно, 2021/2022

Марисав Миловановић, 2.место, атлетика 100м, окружно, 2021/2022,2.место, футсал,окружно,2021/2022

Тијана Павлићевић, 3. место, кошарка, окружно, 2021/2022

Никола Нешић, 2.место, футсал,окружно,2021/2022

Ђорђе Ранчић, 2.место, футсал,окружно,2021/2022

Лазар Петровић, 2.место, футсал,окружно,2021/2022

Сара Ђокић, 8/3 за 2. место у одбојци – окружно, 2020/2021

НАСТАВНИЦИ КОЈИ СУ СПРЕМАЛИ УЧЕНИКЕ ЗА ТАКМИЧЕЊА

Славица Којић

Петар Ристић

Лука Дулановић

Светлана Радосављевић

Светлана Коцић

Весна Бељин

Иван Јевтовић

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ УЧЕНИКА ВУКОВАЦА

Весна Бељин

Љиљана Петровић

Мирко Јевтић

Иван Јевтовић

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

Ивица Миливојевић

OСНОВНА ШКОЛА “ЖИВКО ТОМИЋ” – Доња Шаторња

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ

Јована Дукућ

Валентина Матић

Јана Месаровић

Михаило Петровић

Дарко Чолић

ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ

Михаило Петровић

НАГРАЂЕНИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

Јована Дукић 2. место Окружно такмичење математика (4. разред); 3. место Окружно такмичење физика (6. разред)

Валентина Матић 3. место окружно такмичење енглески језик(8.разред); 3. место окружно такмичење биологија (8. разред)

Јана Месаровић место на међународном конкурсу који се налази у Календару такмичења и смотри „Светосавље и наше доба“ за калиграфски рад (3.разред); 3. место окружно такмичење биологија (8.разред);

Михаило Петровић 3. место на међународном конкурсу који се налази у Календару (2. разред); 2. место окружно такмичење енглески јеуик (8. разред); 3. место окружно такмичење биологија (8. разред); освојен врло добар успех на републичком такмичењу биологија (8.разред)

Ивана Мирковић 3. место на окружном такмичењу у футсалу (8. разред)

НАСТАВНИЦИ КОЈИ СУ СПРЕМАЛИ УЧЕНИКЕ ЗА ТАКМИЧЕЊА

Славица Петровић – учитељица

Снежана Живојиновић – физичко

Светлана Коцић – биологија

Ана Симић Милосављевић – енглески

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ УЧЕНИКА ВУКОВАЦА

Ана Симић Милосављевић

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

Марија Обрадовић

ОСНОВНА ШКОЛА “МИЛУТИН ЈЕЛЕНИЋ” – Горња Трнава

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ

Милица Ђорђевић

НАГРАЂЕНИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

Невана Живановић 1. место на окружном такмичењу из руског, 1. место на окружном такмичењу из књижевне олимпијаде

ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ

Невена Живановић

НАСТАВНИЦИ КОЈИ СУ СПРЕМАЛИ УЧЕНИКЕ ЗА ТАКМИЧЕЊА

Нада Јекнић – руски

Адријана Ђокић Ристић – српски језик и књижевност

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ УЧЕНИКА ВУКОВАЦА

Нада Јекнић

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

Мирослав Алексијевић

OСНОВНА ШКОЛА “МИЛАН БЛАГОЈЕВИЋ” – Наталинци

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ

Марија Павловић

Тијана Шапић

ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ

Марија Павловић

НАГРАЂЕНИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

Марија Павловић, место Окружно такмичење из географије;

Николина Шмигић, 3. место на Окружном такмичењу из географије

НАСТАВНИЦИ КОЈИ СУ СПРЕМАЛИ УЧЕНИКЕ ЗА ТАКМИЧЕЊА

Дејан Стојковић – географија

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ УЧЕНИКА ВУКОВАЦА

Марија Мутавџић

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

Зoрица Срећковић

OСНОВНА ШКОЛА “СЕСТРЕ РАДОВИЋ” – Белосавци

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ

Елена Костић

ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ

Елена Костић

НАГРАЂЕНИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

Тијана Ратковић 1. место на окружном такмичењу у стоном тенису

Елена Костић, 1. место на окружном такмичењу из енглеског језика, 2. место на окружном такмичењу из руског, 1. место на oкружнoм такмичењу из српског језика

Лазар Николић, 1. место на окружном такмичењу у трчању на 100 метара, 2. место на међуокружном

НАСТАВНИЦИ КОЈИ СУ СПРЕМАЛИ УЧЕНИКЕ ЗА ТАКМИЧЕЊА

Светлана Радић – Енглески

Јелена Стефановић Николић – српски

Загорка Марковић – физичко

Наташа Николић – руски

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ УЧЕНИКА ВУКОВАЦА

Наташа Николић

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

Слађана Мијовић

Ostavite odgovor

Top