Ви сте овде
Насловна > Дечија маштаоница > REZULTATI X KONKURSA DRUŠTVA UČITELJA TOPOLE

REZULTATI X KONKURSA DRUŠTVA UČITELJA TOPOLE

Udruženje Učitelja Topole objavilo je rezultate X jubilarnog literarnog i likovnog konkursa, u kojem je učestvovalo preko 300 đaka iz cele zemlje. Ova manifestacija ističe bogatstvo kreativnosti mladih i podržava razvoj umetničkih talenata.

Ovo su rezultati:

LITERARNI KONKURS
NAGRAĐENI UČENICI PROZA MLAĐI UZRAST

1. Učenici 1. i 2. razreda
OŠ „Moša Pijade“
Žagubica IO Suvi Do

2. Kosta Nikodijević 2/1
OŠ „Crnjanski“
Jagodina

3. Ognjen Perić 2/4
OŠ „Đura Jakšić“
Jelašnica, IO Prosek

4. Srna Jović 3/1
OŠ „Stefan Nemanja“
Niš

5. Antić Jovan 4/4
OŠ „Dušan Radović“
Niš

6. Mihaela Maljković
OŠ „Crnjanski“
Jagodina

LITERARNI KONKURS
NAGRAĐENI UČENICI PROZA STARIJI UZRAST

1. Ladida Stanković 5/1
OŠ „Svetozar Marković“
Lapovo

2. Nikola Jež 6/1
OŠ „Miloš Crnjanski“
Novi Sad

3. Petar Trbović 6/2
OŠ „Vasa Čarapić“
Beli Potok

4. Tamara Jovanović 6/3
OŠ „Vasa Čarapić“
Beli Potok

5. Dunja Kostić 7/3
OŠ „Karađorđe“
Topola

6. Teodora Simić 7/2
OŠ „Svetozar Marković“
Lapovo

7. Sergej Jović 8/1
OŠ „Njegoš“
Niš

8. Aleksandra Milošević 8.razred
OŠ „Karađorđe“
Topola

LITERARNI KONKURS
NAGRAĐENI UČENICI POEZIJA MLAĐI UZRAST

1. Marija Dimitrijević 1.razred
OŠ „Đura Jakšić“
Jelašnica, odeljenje u Proseku

2. Vasilije Kuzmanović 2/4
OŠ „Milan Blagojević“
Natalinci, IO Šume

3. Maša Milić 3/4
OŠ „Milan Blagojević“
Natalinci, IO Šume

4. Kosta Stamenković 4.razred
OŠ „Branko Radičević“
Vranje

LITERARNI KONKURS
NAGRAĐENI UČENICI POEZIJA STARIJI UZRAST

1. Nikolina Đorđević 6/1
OŠ „Đura Jakšić“
Jelašnica

2. Milica Milutinović 6. razred
OŠ „Karađorđe“
Topola

3. Aleksandra Jović 7/2
OŠ „Branko Radičević“
Vranje

4. Lazar Mladenović 7. razred
OŠ „Milutin Jelenić“
Trnava

5. Filip Adžić 7/1
OŠ „Svetozar Marković“
Kraljevo

NAGRAĐENI UČENICI LIKOVNI KONKURS
PRVI RAZRED

1. Viktorija Vasiljević
OŠ „Milutin Jelenić“ Gornja Trnava

2. Živović Veljko
OŠ „Đura Jakšić“ Jelašnica IO Prosek

3. Vučić Ana
OŠ „Dubrava“ Knjaževac

4. Aleksandar De Venecija
OŠ „Crnjanski“ Jagodina

5. Zejnep Muharem
OŠ „Crnjanski“ Jagodina

6. Kovačević Teodora
E m Art Subotica

7. Heđkezi Eržebet
E m Art Subotica

8. Hibert Hana
E m Art Subotica

POHVALjENI UČENICI

1. Katarina Petrović
OŠ „Živko Tomić“ IO Vinča
2. Jovana Maksimović
OŠ „Živko Tomić“ IO Vinča

NAGRAĐENI UČENICI LIKOVNI KONKURS
DRUGI RAZRED

1. Hristina Vićentijević
OŠ „Milan Blagojević“ IO Šume

2. Maša Popović
OŠ „Milan Blagojević“ IO Šume

3. Aleks Antal
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica

4. Isidora Roža
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica

5. Vukašin Muhadinović
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica

6. Šara Čisar
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica

7. Nađa Marković
OŠ „Živko Tomić“ D.Šatornja

8. Darija Stefanović
OŠ „Živko Tomić“ D.Šatornja

9. Katalin Heđkezi
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica

10. Marić Dina
E m Art Subotica
11. Bodre Dominik
E m Art Subotica

12. Aleksandra Elizabet Linč
OŠ „Crnjanski“ Jagodina

13. Pinar Elif Oezdemir
OŠ „Crnjanski“ Jagodina

POHVALjENI UČENICI

1. Daša Veselinović
OŠ „Dimitrije Todorović Kaplar“ Knjaževac
2. Danica Vučić
OŠ „Dimitrije Todorović Kaplar“ Knjaževac
3. Miroslav Petrović
OŠ „Živko Tomić“ IO Vinča
4. Lena Ivković
OŠ „Živko Tomić“ IO Vinča

NAGRAĐENI UČENICI LIKOVNI KONKURS
TREĆI RAZRED

1. Aleksandra Tasić
OŠ „Radoje Domanović“ Vranje

2. Luka Mihajlović
OŠ „Ljuba Nešić“ Zaječar

3. Đurđina Despotović
OŠ „Svetolik Ranković“ Aranđelovac

4. Viola Ćelović
OŠ „Desanka Maksimović“ Priboj

5. Dunja Zvizdić
OŠ „Desanka Maksimović“ Priboj

6. Aleksa Andrejić
OŠ „Crnjanski“ Jagodina

7. Sara Stevanović
OŠ „Sestre Radović“ Belosavci

8. Vukašin Topalović
OŠ „Milan Blagojević“ IO Junkovac

9. Nevena Manojlović
OŠ „Karađorđe“ Topola

10. Magdalena Zarkić
OŠ „Karađorđe“ Topola

NAGRAĐENI UČENICI LIKOVNI KONKURS
ČETVRTI RAZRED

1. Anđela Gavrilović
OŠ „Živko Tomić“ D.Šatornja IO Blaznava

2. Neda Cvetković
OŠ „Milan Blagojević“ Natalinci

3. Slađana O’ Brien
OŠ „Crnjanski“ Jagodina

4. Liva Turker
OŠ „Crnjanski“ Jagodina

5. Andrej Nešić
OŠ „Radica Ranković“ Lozovik

6. Sofija Nešić
OŠ „Radica Ranković“ Lozovik

7. Mina Todorović
OŠ „Radica Ranković“ Lozovik

8. Anja Pešić
OŠ „Vuk Karadžić“ Knjaževac

9. Iva Prokić
OŠ „Jastrebački partizani“ Merošina IO Donja Rasovača

10. Helena Stanojević
OŠ „Jastrebački partizani“ Merošina IO Donja Rasovača
11. Lena Prokić
OŠ „Jastrebački partizani“ Merošina IO Donja Rasovača

12. Iva Ljubenović
OŠ „Jastrebački partizani“ Merošina IO Donja Rasovača

13. Vojnić Katarina
E m Art Subotica

14. Ahmetagić Hana
E m Art Subotica

15. Laslo Viktor
E m Art Subotica

16. Jovan Trajković
OŠ „Svetozar Marković“ Vranje

17. Emilija Dimić
OŠ „Svetozar Marković“ Vranje

18. Nikola Stojilković
OŠ „Svetozar Marković“ Vranje

POHVALjENI UČENICI

1. David Živković
OŠ „Crnjanski“ Jagodina
2. Nina Stojković
OŠ „Milutin Jelenić“ G. Trnava
3. Lena Marinković
OŠ „Milutin Jelenić“ D.Trnava
4. Marijana Torbica
OŠ „Karađorđe“ Topola

NAGRAĐENI UČENICI LIKOVNI KONKURS
STARIJI UZRAST

1. Filip Adžić 7. razred
OŠ „Svetozar Marković“ Kraljevo
2. Ladida Stanković 5. razred
OŠ „Svetozar Marković“ Lapovo
3. Perić Sonja 6. razred
E m Art Subotica
4. Berenji Dorina 7. razred
E m Art Subotica
5. Nosković Lejla 6. razred
E m Art Subotica
6. Vereš Viktor 7. razred
E m Art Subotica
7. Maksim Crkenjakov 8. razred
OŠ „Desanka Maksimović“ Bačka Palanka
8. Leona Novaković 8. razred
OŠ „Desanka Maksimović“ Bačka Palanka
9. Ana Srdić 8. razred
OŠ „Desanka Maksimović“ Bačka Palanka
10. Jovan Vekić 8. razred
OŠ „Desanka Maksimović“ Bačka Palanka
11. Elena Frazi 8. razred
OŠ „Desanka Maksimović“ Bačka Palanka
12. Đorđe Glamočanin 8. razred
OŠ „Desanka Maksimović“ Bačka Palanka
13. Una Rodić 8. razred
OŠ „Desanka Maksimović“ Bačka Palanka
14. Jovana Đilas 8. razred
OŠ „Desanka Maksimović“ Bačka Palanka

POHVALjENI UČENICI

1. Sič Hana 7. razred
E m Art Subotica

2. Luna Marković
OŠ „Crnjanski“ Jagodina

 

 

 

Ostavite odgovor

Top